www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1024562
lejárt

Karrier az Audinál

Gyártástervező mérnök - Járműgyártás

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

A Gyártástechnológia-tervezés (Járműgyártás) összekötő kapocs a műszaki fejlesztés és a termelés között. Gazdasági szempontokat figyelembe véve tervezzük a gyártási folyamatokat annak érdekében, hogy a győri telephelyen versenyképes struktúra keretei között gyárthassuk a gépjárműveket. Ez átfogja a gyártási folyamatok tervezését ugyanúgy, mint a gyártóberendezések és az üzemi segédeszközök beszerzését.

Munkája során lehetősége nyílik megismerni a Gyártástechnológia-tervezés (Járműgyártás) sokszínű tevékenységpalettáját.

Legyen részese Ön is vállalatunk sikerének!

Feladatok

  • Az Ön tevékenységi köre tartalmazza a gyártási eljárások és folyamatok tervezését, a gyártó berendezések határidőre való beszerzését
  • Az Ön feladata a gépjárművek előállításához szükséges gépek, berendezések anyagok rendelkezésre állásának biztosítása az előírt projektcélok és határidők betartásával
  • Ön tervezi és értékeli az alternatív termelési lehetőségeket, termékváltozásokat és az optimalizálási intézkedéseket
  • Ön állapítja meg a termelési időket, beruházásokat, a gyártáshoz szükséges gyártófelületek nagyságát és előkészíti a pályázati kiírásokat
  • Az Ön tevékenységének meghatározó része a gépek, berendezések, üzemi anyagok beszerzése
  • Ön irányítja és felügyeli az átvételt, üzembevételt és a termelésnek átadást
  • A személyes fejlődés érdekében szakmai és nem szakmai képzéseken vesz részt
Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség (gyártástechnológia szakirány)
  • 3-5 év tapasztalat termelő vállalatnál
  • Termelési folyamatok ismerete
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás (angol nyelvtudás előnyt jelent)
  • Műszaki beállítottság és analitikus gondolkodásmód
  • Strukturált, cél- és eredményorientált munkavégzés
  • Mobilitás (külföldi kiküldetés vállalása)
  • Jó kapcsolatteremtő és meggyőző képesség
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Részletes önéletrajz csatolását kérjük a pályázata mellékleteként.

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC8798

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Csapó-Szamosvári Ágnes válaszolja meg Önnek: +36 96 66 1227