www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1024597
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk egy dinamikusan fejlődő, termelő vállalat, az alábbi munkakör betöltésére munkatársat keres:

GYÁRTÁSTERVEZŐ MÉRNÖK

Cégjellemzők:
  • Megbízónk egy dinamikusan fejlődő magyar tulajdonban lévő termelő vállalat. A Megrendelők igényeit szigorú mérési és ellenőrzési folyamatokon (ISO 9001, ISO/TS 16949, ISO 14001) keresztül elégíti ki. A cégvezetés innovatív gondolkodása, valamint az üzem modern gépparkja, hosszú távú és kihívásokkal, szakmai fejlődéssel teli jövőképet biztosít.
Elvárások:
  • Gépészmérnöki végzettség;
  • CNC hosszesztergák (Fanuc) programozásának ismerete;
  • Technologizálási területen szerzett több éves gyakorlat;
  • 2-3 éves műszaki rajzolásban szerzett tapasztalat;
  • Jártasság 3 D-s tervezőrendszerek használatában Solid Edge előny;
  • AutoCad ismeret;
  • MS Office alkalmazások (főleg Excel, Word) magas szintű ismerete;
  • Csapatszellem;
  • Alaposság, pontosság;
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség;
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás.
Feladatok:
  • Műveleti tervek készítése;
  • Gyártási technológia kidolgozása;
  • Gyártás első felszerszámozása;
  • Gyártási, technológiai dokumentumok elkészítése;
  • Gyártási folyamatok folyamatos fejlesztése;
  • Gépkezelői és csomagolási utasítások készítése, frissítése, változások dokumentálása, érvényesítése;
  • FMEA készítése, frissítése, változások dokumentálása, érvényesítése.
Amit kínálunk:
  • Modern munkakörülmények, mérőlabor;
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség;
  • Versenyképes fizetés és juttatások.
Munkavégzés helye:
  • Kunszentmárton
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és az elvárásainknak is megfelel, kérjük küldje el fényképes, szakmai önéletrajzát a végzettséget igazoló bizonyítványok másolatával és fizetési igényének megjelölésével!

Tech People LÁBLÉC