www.cvonline.hu

Gyártástervező (M02gyt)

  • A hirdetés 170 napja lejárt

Gyártástervező

M02gyt

Fejér megyei multinacionális autóipari gyártócég megbízásából keresünk Gyártástervező munkatársat.

Feladatok:

  • A részletes termelési terv elkészítése a vevői igények, az anyagellátási helyzet és a termelés információi alapján;
  • Heti, havi gyártási terv elkészítése;
  • A gépek és emberi erőforrások kihasználásának maximalizálása, a raktárkészlet optimalizálása;
  • A termelési tevékenység nyomon követése és jelentések készítése;
  • A kiszállítások ütemezésének támogatása;
  • Gyártási rendelések kiadása, nyomon követése, koordinálása;
  • Aktív közreműködés az időszakos leltárak alkalmával;
  • ERP alapadatok karbantartása.

Tapasztalat:

  • Min. középfokú végzettség;
  • Rendszerszemléletű gondolkodás;
  • Fejlett analitikus készségek;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (erős MS Excel);
  • Releváns logisztikai (gyártástervezési) tapasztalat.

Előny:

  • Autóipari tapasztalat.

Önéletrajzát a lenti e-mail címre várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő