www.cvonline.hu

Gyártástervező (Komárom-Esztergom megye)

  • A hirdetés 477 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Gyártási tevékenységet folytató multinacionális gyártó vállalat számára keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Termeléshez szükséges készletszintek optimalizálása, és biztosítása;
Gyártási tervek elkészítése a termelés számára, a vevői megrendelések alapján SAP rendszerben;
Vevőkkel és beszállítókkal való kapcsolattartás, különböző jelentések elkészítése, angol nyelven;
Kapcsolattartás a termelési, beszerzési és kiszállítási területekkel;
A teljes supply chain/ellátási lánc optimalizálása.

Követelmények:

Szakirányú felsőfokú végzettség
Autóipari környezetben szerzett tapasztalat
Kommunikációs szintű angol nyelvismeret

Munkavégzés helye:

Esztergom régió

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
Bejárási vagy albérleti támogatás
Komoly szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
Cafetreia

Ideális pályázó:

Dinamikus
Rugalmas
Jó problémamegoldó

Helyek Esztergom
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...