www.cvonline.hu

Gyártástervező és vevőszolgálati munkatárs

  • Frissítve 822 napja

 Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk kb. 100 főt foglalkoztató, európai tulajdonban lévő vállalat.  Részükre keresünk munkatársat a logisztikai területre, a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Vevői megrendelések fogadása és ez alapján, gyártási terv készítése;
Vevői megrendelések nyomonkövetése;
Vevői kapcsolattartás (autóipar és egyéb iparág is);
Kiszállításokhoz szükséges dokumentációk elkészítése: szállítólevél, számla;
Riportolás a logisztikai igazgató részére.

Követelmények:

Aktív angol nyelvtudás;
Logisztikai és/vagy gyártástervezői tapasztalat multi vállalatnál nagy előny (releváns felsőfokú végzettség kiválthatja a tapasztalatot);
Környékbeli lakhely - bejárás miatt.

Előny:

Egyéb európai nyelv ismerete.

Munkavégzés helye:

Tatabánya környéke (Tardos-Tarján környéke), Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Motiváló bérezési csomag;
Bejárás 9 Ft/km-es támogatása;
Stabil vállalati háttér.

Kategória Asszisztencia / Adminisztráció, Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Régió Tatabánya
Egyéb hasonló állások Önnek
HR Gyakornok

Work Force Kft.

Érdekel a HR szakma? Szeretnél gyakorlati tudás...
Magyarország

Ügyvezetői asszisztens - Irodavezető

Sikeres magyar tulajdonú vállalkozásunkhoz kere...

Értékesítő IX.kerület