www.cvonline.hu

Gyártástervező (Debrecen) (INTS/11/24)

Debreceni partnercégünk számára keresünk tapasztalt

Gyártástervező

 munkatársat.

Feladatok:

  • A vállalat saját termékeit javító szerviz tevékenységének, közép- és rövidtávú ütemezése, tervezése
  • Mérnöki változtatások (ECO) kezelése
  • Vevői elégedettség biztosítása az időben történő kiszállítások fejlesztésével

Elvárások:

  • Műszaki, gazdasági vagy informatikai BSC végzettség
  • Logisztikai vagy kontrolleri, esetleg egyéb gazdasági tapasztalat megléte
  • Erős MS Excel ismeretek
  • Analitikus gondolkodásmód (összetett folyamatok koordinálása)
  • Magabiztos angol nyelvtudás (írásban és szóban)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információval rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát e-mailben.

Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Hajdú-Bihar