www.cvonline.hu
Gyártástervező asszisztens
Trenkwalder Kft
Régió: Nógrád
Hozzáadva: 2017.12.12.
Jelentkezési határidő: 2017.12.18.
Hirdetés azonosító: 1237098

Autóipari partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba

Feladatok:

  • Forecast-ok és a vevői igények alapján a gyártási terv összeállítása
  • A termelés figyelemmel kísérése, kapacitástervezés
  • A félkész- és késztermékek gyártási folyamatának koordinálása
  • Anyagigény meghatározása
  • Felmerülő problémák azonnali megoldása a termelési hatékonyság figyelembe vételével
  • Részvétel a vállalatirányítási rendszer fejlesztésében
  • Riportok és elemzések készítése
  • Folyamatos együttműködés a termeléssel, minőségellenőrzéssel és a logisztikával

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Magas szintű Excel ismeret
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret
  • Erős számszaki készség, pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Autóipari tapasztalat
  • AX Dynamics vállalatirányítási rendszer ismeret
  • Felsőfokú végzettség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes alapbér
  • Cafeteria
  • Bejárástámogatás
  • Albérlet biztosítása
  • Szakmai kihívások, fejlődési lehetőség
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Szakmai képzések

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.