www.cvonline.hu

Gyártástechológus (Dél-Dunántúl)

  • A hirdetés 1217 napja lejárt

Dél-Dunántúli multinacionális gépgyártással foglalkozó megbízó Partnerünk részére keresünk Gyártástechnológus munkatársat, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok felügyelete, felmerülő problémák megoldása, gyártás optimalizálása
  • Gyártott termékek megfelelőségének ellenőrzése, fejlesztése
  • Technológia elkészítése
  • Alapanyag- és segédanyag szükséglet meghatározása
  • Mérési, ellenőrzési előírások készítése
  • Gyártási dokumentációk elkészítése, meglévők ellenőrzése, karbantartása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 1-2 éves hasonló területen eltöltött szakmai tapasztalat
  • Társalgási szintű német/angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Baranya
Tolna
Somogy
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő