www.cvonline.hu

Gyártástechnológus

  • A hirdetés 495 napja lejárt

A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS

Feladatkör:

  • Napi termelés felügyelete műszaki szempontból
  • Dokumentációk, műszaki előírások készítése
  • A műszaki változtatások bevezetése a termelésbe
  • Intézkedik a termeléshez szükséges műszaki alapanyagok, szerszámok, és eszközök beszerzéséről
  • Előírja és felügyeli az üzemben lévő gépek, berendezések karbantartását
  • Kapcsolatot tart külső és belső partnerekkel
  • Technológiai változtatások kezdeményezése minőségi problémák esetén
  • Műszakilag támogatja a termékfejlesztés napi tevékenységét
  • Műszaki támogatás nyújtása új gépsorok telepítésénél, beüzemelésénél

Szükséges képzettség:

  • Villamos-, gépész- vagy mechatronikai mérnöki végzettség

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Német és/vagy angol társalgási szintű nyelvismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Önállóság
  • Jó szervezőkészség

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • SAP ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-beosztás

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével 2015.10.31-ig az alábbi címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Energetika / Villamosság
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő