www.cvonline.hu

Gyártástechnológus

  • A hirdetés 657 napja lejárt

A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS

(Szenzor üzletág)

Feladatkör:

  • Napi termelés felügyelete műszaki szempontból
  • Dokumentációk, műszaki előírások készítése
  • A műszaki változtatások bevezetése a termelésbe
  • Támogatás nyújtása a termeléshez szükséges műszaki alapanyagok, szerszámok, és eszközök beszerzésénél, ajánlatok kérésénél
  • Fejlesztési projektek gyártástechnológiai támogatása

Szükséges képzettség:

  • Villamos- / gépész- / mechatronikai mérnöki végzettség

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Német és/vagy angol társalgási szintű nyelvismeret
  • Műanyag-fröccsöntési technológiák ismerete
  • Jó szervezőkészség

Előnyt jelent:

  • Kétkomponensű műgyanták feldolgozásában szerzett tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • SAP ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-beosztás

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével 2015.07.26-ig az alábbi címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol