www.cvonline.hu

Gyártástechnológus

  • A hirdetés 785 napja lejárt

Megbízónk hazánkban egyedülálló, alternatív megoldást kínál azoknak, akiknek otthonuk, irodájuk és környezetük építése és kialakítása közben fontos szempont a környezettudatosság és a magas minőség egyidőben való teljesülése. Kreatív építési és tervezési rendszerükkel a fenntarthatóság mellett a praktikum és az egyediség elvárásainak is eleget tesznek.

Csapatuk erősítésére keressük

pozícióba azt az új munkatársat, aki szakmai tapasztalata és rátermettsége révén biztosítja a gyártási folyamatok zavartalan és biztonságos lefolyását a költséghatékonyság elveinek figyelmebevételével.

Feladatok

  • Technológiai művelettervezés,
  • gyártástechnológiai követelmények előírása, betartatása,
  • költségoptimalizálás,
  • gyártási sorrendek és az azokhoz szükséges segédeszközök, készülékek meghatározása,
  • gépkezelők munkájának irányítása, ellenőrzése,
  • termékciklus felügyelete,
  • gyártási dokumentáció karbantartása,
  • technológiai paraméterek meghatározása,
  • vállalatirányítási rendszer nyomon követése.

Elvárások

  • Gépészmérnöki vagy építőmérnöki végzettség,
  • forgácsolási, technológiai ismeretek,
  • minimum 2-3 év technológiában szerzett tapasztalat,
  • angol nyelvtudás,
  • anyagismereti gyakorlat,
  • csoportvezetői készség,
  • önállóság, precizitás.

Előnyt jelent

  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete.

Amit megbízónk kínál

  • Stabil hátterű nemzetközi piacra termelő cég,
  • versenyképes juttatási csomag,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • innovatív, dinamikus munkahelyi környezet.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Pest
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol