www.cvonline.hu

GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS

  • A hirdetés 971 napja lejárt

A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatkör:

  • Napi termelés felügyelete műszaki szempontból
  • Dokumentációk, műszaki előírások készítése
  • A műszaki változtatások bevezetése a termelésbe
  • A termeléshez szükséges műszaki alapanyagok, szerszámok, és eszközök beszerzésének intézése
  • Az üzemben lévő gépek, berendezések karbantartásának felügyelete
  • A termelőeszközök rendeltetésszerű karbantartásának ellenőrzése
  • Külső és belső partnerekkel való kapcsolattartás
  • Minőségi problémák esetén technológiai változtatások kezdeményezése
  • A termékfejlesztés napi tevékenységének műszaki támogatása

Szükséges képzettség:

  • Villamos-, gépész- vagy mechatronikai mérnöki végzettség

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Német és/vagy angol társalgási szintű nyelvismeret
  • Jó kommunikációs készség
  • Önállóság
  • Jó szervezőkészség

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • SAP ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-beosztás

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével 2015.03.08-ig az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol