www.cvonline.hu

Gyártástechnológus

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.03.31.
Hirdetés azonosító: 900756
lejárt

GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS munkatársat keresünk

hőre lágyuló területre Kecskemét környéki településre

Főbb feladatok:

  • Fröccsöntő technológiák optimalizálása, folyamatos felülvizsgálata.
  • Szerszámpróbák elvégzése.
  • Robotok és perifériák kezelés.
  • Projekt bevezetések előkészítése
  • Új termékek technológiáinak elkészítése.
  • Sorozatgyártás feltételeinek előkészítése.
  • Számítógépes technológiák és termelésirányítási rendszer műszaki törzsadat állományának karbantartása.
  • Termékek gazdaságos gyártásának felügyelete.
  • Új termék fejlesztésekhez anyag kiválasztás és szerszámozási előírások elkészítése
  • Szerszámok állapotának folyamatos felügyelete.

Elvárások:

  • Műanyag mérnöki/üzemmérnöki végzettség.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.
  • Rugalmas munkavégzésre való hajlandóság, gyors-, önálló-, precíz és kreatív munkavégzésre való képesség.
  • Jó elemző készség, precíz munkavégzés.
  • Jó problémamegoldó képesség.
  • Csapatmunkában való tapasztalat.
  • Terhelhetőség.

Előny:

  • Hasonló szerzett szakmai tapasztalat
  • Német vagy angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Stabil megbízható munkahely,
  • versenyképes jövedelem,
  • szakmai továbbképzési, fejlődési lehetőség.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu