www.cvonline.hu

Gyártástechnológus

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 867485

Megbízónk a világ egyik vezető technológiai vállalata, melynek budapesti, transzformátor-gyártással foglalkozó gyárába keresünk egy újonnan induló termékcsoporthoz Gyártástechnológus munkatársat.

Feladatok:
  • Gyártás során alkalmazott hidegalakítási technológiák támogatása;
  • Gépek kiválasztása, telepítése, programozásuk elsajátítása;
  • Technológiai utasítások készítése, dolgozók betanítása a gépek használatára;
  • A gyártási folyamat felügyelete, folyamatos fejlesztése, minőségi problémák megoldása;
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal;
  • Részvétel új géptípusok fejlesztésében, gyártástechnológia kidolgozásában.
Elvárások:
  • Gépészmérnöki végzettség;
  • 2-3 év szakmai tapasztalat gyártási környezetben;
  • Hidegalakítási technológiák ismerete előny;
  • Angol vagy német nyelv aktív középfokú ismerete;
  • Erősáramú villamos ismeretek előnyt jelentenek;
  • Csapatszellem, jó kommunikációs készség;
  • Nagyfokú önállóság, határozottság;
  • Elemzőkészség, precizitás.
Amit kínálunk:
  • Amit Megbízónk kínál:
  • Stabil és innovatív hatter;
  • Valódi mérnöki munka;
  • Remek munkaközösség;
  • Versenyképes kompenzációs csomag.
  • Amit a Prohuman kínál Önnek:
  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk;
  • Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket;
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata;
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát;
  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk;
  • Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
A szakmai önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió