www.cvonline.hu

GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS

  • A hirdetés 1214 napja lejárt

A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatkör:

  • Fejlesztési projektek gyártástechnológiai támogatása
  • Fejlesztési projektek irányításában való részvétel
  • Műszaki támogatás nyújtása új gépsorok telepítésénél, működtetésénél
  • Új fejlesztésű termékek előállítási költségeinek optimalizálása
  • Dokumentációk, műszaki előírások készítése, változtatások bevezetése
  • Termeléshez szükséges műszaki alapanyagok, szerszámok, és eszközök beszerzésének támogatása

Szükséges képzettség:

  • Villamos- / gépészmérnöki- / mechatronikai mérnöki végzettség

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Aktív középfokú német nyelvismeret
  • Megbízható munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Projektvezetői tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
  • SAP ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-beosztás

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével 2014.07.27-ig az alábbi címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német