www.cvonline.hu
Gyártástechnológus
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.06.13.
Jelentkezési határidő: 2014.06.17.
Hirdetés azonosító: 738195
lejárt

(Bács-Kiskun)

Pozícióleírás
Kecskemét közelében elhelyezkedő, külföldi tulajdonban lévő gyártó partnerünk számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS

Feladatok:

- Fémmegmunkálási (főként lemez hidegalakítás) technológiák teljeskörű műszaki támogatása
- Technológiai folyamatok kidolgozása, fejlesztése, optimalizálása
- Gyártóberendezések folyamatos fejlesztésében való részvétel, rendelkezésre állásuk biztosítása
- Részvétel termékfejlesztésben, új termékek bevezetésében, minőségügyi problémák megoldásában
- Műveleti és ellenőrzési utasítások készítése, karbantartása, oktatása
- Kapcsolattartás a gépek és alkatrészek beszállítóival
- Együttműködés a Termelési, Karbantartási és Minőségügyi osztályokkal

Követelmények
Elvárások:

- Gépészmérnöki végzettség
- 3-4 éves gyártásban szerzett szakmai tapasztalat
- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- Kezdeményező képesség
- Terhelhetőség
- Jó problémamegoldás
- Együttműködés
- Felhasználói szintű Microsoft Office ismeret

Előny:
- Lemez hidegalakítási tapasztalat
- Karbantartási tapasztalat
- Lean ismeretek