www.cvonline.hu

Gyártástechnológus

  • A hirdetés 3 napja lejárt
amazone.jobs
Sikeres nemzetközi csapatunk erősítésére keresünk a következő elvárásoknak megfelelő munkatárs(ak)at

GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS

Mosonmagyaróvár

Fejlődjőn szakmailag az AMAZONE- nal!

Legmagasabb szintű technika egy fejlődő ágazatban – ez a mi hivatásunk. Az Amazone csoport innovatív mezőgazdasági technikát fejleszt és gyárt annak érdekében, hogy meg tudjon felelni a mezőgazdaságban az élelmiszerek és az alternatív energia iránti egyre növekvő igényeknek, a jelenben, és a jövőben is. Az Amazone egy dinamikus, családi irányítás alatt álló vállalat. Külföldi gyártóüzemeinkben 1800 munkatársunkkal következetesen írjuk tovább a több, mint 130 éves hagyományokkal rendelkező vállalatunk sikertörténetét.

Várjuk jelentkezését:

A lenti e-mail címen.
telefon: 96/566-485
web: amazone.jobs

Az Ön feladatai:

  • Törzsadatok karbantartása, új adatok létrehozása,
  • Változási értesítők feldolgozása, műveleti tervek, darabjegyzékek aktualizálása
  • Gyártástechnológiai utasítások készítése
  • Termelési folyamatok optimalizálása

Amit Öntől elvárunk:

  • Felső-, vagy középfokú műszaki végzettség
  • Több éves szakmai tapasztalat munka-előkészítési, termelési, adatkezelési területen
  • Magabiztos tapasztalat MS-Office programcsomag, valamint  vállalatirányítási szoftver használatában
  • Pontos, megbízható, műszaki beállítottságú
  • A német vagy angol nyelv alapszintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Önkéntes nyugdíjpénztári befizetés a bruttófizetés 4%
  • Étkezési utalvány
  • Éves iskolakezdési támogatás
  • Lakhatási támogatás a mindenkor érvényes adótörvénynek megfelelő lehetőségek szerint
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek
Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés > Gyártás technikus
Mérnök / Műszaki > Mérnök, Technikus
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német