www.cvonline.hu

Gyártástechnológus

  • Company_icon Linamar Hungary Zrt.
  • Location_icon Békéscsaba, Békés
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 18 napja lett aktiválva

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata. Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Orosházán működő vállalatunk dinamikus csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Árajánlat készítés
  • CNC feladatok koordinálása
  • Alapanyagok kiválasztása
  • Alapanyag készlet figyelése, fogyás esetén rendelés generálása
  • Speciális alkatrészeknél a technológiák meghatározása és a technológiai sorrend meghatározása

Elvárásaink:

  • Technikusi vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • 2 év gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Békéscsaba
Békés
Kategória Gyártás / Termelés > Gyártás technikus, Termeléselemző, Termelésért felelős mérnök
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő