www.cvonline.hu

GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS

  • A hirdetés 38 napja lejárt

Az SFL technologies Kft. munkavállalót keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Projekt kivitelezési megbízás teljesítésének irányítása.
  • Árajánlatkérés átvizsgálása, árajánlat megadása és nyomon követése.
  • A vevői alapdokumentáció, rajzok, darabjegyzékek intézése, ellenőrzése.
  • Gyártási előírás, vágási-darabolási tervek, kivitelezési-, termékkísérő dokumentációk elkészítése.
  • Anyagszükséglet készítése a leggazdaságosabb anyagbeszerzési módszer kiválasztása érdekében.
  • Gyártási dokumentáció összeállítása és kiadása a gyártóüzem és a MEO részére.
  • A projekt kivitelezésével kapcsolatosan tervezett termelési teljesítések, költségek, munkaórák és határidők folyamatos nyomon követése, ellenőrzése, jelentése.
  • Előrehaladási jelentések, határidős ütemtervek készítése, vezetése, nyomon követése.
  • Felmerülő terv- és termékmódosítások kezelése.
  • Utókalkuláció készítése, annak összevetése az előkalkuláció költségeivel és az esetleges többletköltségek okainak elemzése.
  • Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a vevőkkel, az érintett beszállítókkal, külső szervezetekkel és munkaterületekkel.
  • Részvétel az osztály szakmai és szervezési megbeszélésein, valamint a hozott döntések végrehajtásához szükséges intézkedések megtétele.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök)
  • Lgalább 5 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
  • Acélszerkezet- és / vagy gépgyártás területén való jártasság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (CAD, MS Office)
  • Önállóság, pontosság és precizitás a munkavégzés során
  • Magas fokú problémamegoldó készség
  • Rugalmasság, nyitottság csapatmunkára
  • Német nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kereseti lehetőség
  • Fix alkalmazás egy nemzetközileg elismert vállalatnál
  • Bérezés megegyezés szerint
  • Munkába járás térítése

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció pontos megjelölésével a lenti e-mail címre.  Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Helyek Vas
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő