www.cvonline.hu

Gyártástechnológus

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.03.28.
Jelentkezési határidő: 2016.10.27.
Hirdetés azonosító: 1050992

Acélipari területen tevékenykedő német partnercégünk számára keresünk gyártástechnológus pozícióba új munkatársakat a Győrtől 15 km-re fekvő Gönyűre.

Feladatok:

- A gyártás teljes körű műszaki támogatása, gyártási folyamatok technológiai felügyelete, gyártási értékek figyelemmel követése
- Tervezés támogatása
- Részvétel műszaki fejlesztési, folyamatfejlesztési projektekben
- Gyártási folyamatok optimalizálása, minőségi problémák feltárása

Elvárások:

- Felsőfokú műszaki szakirányú végzettség
- Minimum 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
- Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
- MS Office ismeretek felhasználó szinten
- Acélipari szakmai tapasztalat előny

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Hosszú távú munkalehetőség
- Legújabb technológiák megismerése, részvételi lehetőség egy zöldmezős beruházásban
- Nemzetközi munkakörnyezet
- Karrier lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a