www.cvonline.hu

GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS (Szenzor üzletág)

  • A hirdetés 758 napja lejárt

A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS

(Szenzor üzletág)

Feladatkör:

  • Meglévő gyártóberendezések képfelismerő rendszereinek működtetése, optimalizálása
  • Új gyártóberendezések képfelismerési rendszereinek kialakításában való együttműködés
  • A gépi képfelismerő berendezésekhez kötődő informatikai háttér működtetése
  • Gyártó- és ellenőrző berendezések kezelőinek oktatása a képfelismerő rendszerek használatára
  • Fejlesztési projektek gyártástechnológiai támogatása
  • A képfelismerő rendszerek használatához kötődő műszaki dokumentáció elkészítése

Szükséges képzettség:

  • Villamos- / gépész- / mechatronikai- / informatikai mérnöki végzettség

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Társalgási szintű angol nyelvismeret
  • Képfelismerő rendszerek ismerete ( pl. Cognex- /, Keyence- /, AOI- /, SPI )
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Társalgási szintű német nyelvismeret
  • Elektronikai termékek gyártástechnológiájának ismerete
  • SAP ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-beosztás

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével 2014.12.07-ig az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő