www.cvonline.hu

GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS (PROJEKT KOORDINÁTOR)

  • A hirdetés 209 napja lejárt

A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS

(PROJEKT KOORDINÁTOR)

(OPS)

Feladatkör:

  • Fejlesztési projektek gyártástechnológiai támogatása
  • Fejlesztési projektek irányításában való részvétel
  • Gyártási koncepciók kidolgozásában való részvétel nemzetközi csapat tagjaként
  • Új fejlesztésű termékek előállítási költségeinek optimalizálása
  • Új fejlesztésű termékek gyártásának támogatása a mintaépítéstől a sorozatgyártás felfutásáig
  • Termékek gyártásáthelyezésének támogatása
  • Dokumentációk, műszaki előírások készítése, változtatások bevezetése
  • Gépek, berendezések, készülékek specifikálása, beszerzése és üzembe helyezése

Szükséges képzettség:

  • Villamos- / gépész- / mechatronikai mérnök vagy műszaki menedzser végzettség

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Elektronikai termékek gyártástechnológiai ismerete
  • Aktív középfokú német és/vagy angol nyelvismeret
  • Megbízható munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Projekt munkavégzési tapasztalat
  • SAP ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-beosztás

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével 2016.12.24-ig az alábbi címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német