www.cvonline.hu

Gyártástechnológus - műanyagos

  • A hirdetés 874 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő vállalat részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

A gyártás, termelés napi szintű felügyelete műszaki szempontból;
A műszaki változtatások bevezetése a termelésbe;
Dokumentációk, műszaki előírások készítése;
A termeléshez szükséges műszaki alapanyagok, szerszámok, és eszközök beszerzése;
Fejlesztési projektek gyártástechnológiai támogatása.

Követelmények:

Villamos- / gépész- / mechatronikai mérnöki végzettség
Német és/vagy angol társalgási szintű nyelvismeret
Műanyag-fröccsöntési technológiák ismerete
Jó szervezőkészség

Előny:

Kétkomponensű műgyanták feldolgozásában szerzett tapasztalat
SAP ismeretek

Munkavégzés helye:

Veszprém, Veszprém megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
Kiváló munkakörnyezet
Rugalmas munkaidő-beosztás

Helyek Pápa
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator