www.cvonline.hu

Gyártástechnológus - műanyagos

  • A hirdetés 931 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő vállalat részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

A gyártás, termelés napi szintű felügyelete műszaki szempontból;
A műszaki változtatások bevezetése a termelésbe;
Dokumentációk, műszaki előírások készítése;
A termeléshez szükséges műszaki alapanyagok, szerszámok, és eszközök beszerzése;
Fejlesztési projektek gyártástechnológiai támogatása.

Követelmények:

Villamos- / gépész- / mechatronikai mérnöki végzettség
Német és/vagy angol társalgási szintű nyelvismeret
Műanyag-fröccsöntési technológiák ismerete
Jó szervezőkészség

Előny:

Kétkomponensű műgyanták feldolgozásában szerzett tapasztalat
SAP ismeretek

Munkavégzés helye:

Veszprém, Veszprém megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
Kiváló munkakörnyezet
Rugalmas munkaidő-beosztás

Helyek Pápa
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol
Egyéb hasonló állások Önnek
Raktáros

Trenkwalder Kft

Multinacionális élelmiszeriparban tevékenykedő ...
Csongrád, Csongrád

Csomagoló

 Jászberényi termelő partnerünk részére munkatá...
Jász-Nagykun-Szolnok

Targoncás

Farmosi termelő vállalt keres dolgozókat az alá...