www.cvonline.hu

Gyártástechnológus - készülék üzletág

  • A hirdetés 869 napja lejárt
Legyünk együtt sikeresek!

A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő vállalat részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Új projektek esetén gyártástechnológiai támogatása;
A termeléshez szükséges új gépsorok műszaki támogatás nyújtása a telepítésénél, működtetésénél,
Műszaki szempontból a termelés felügyelete;
Dokumentációk, műszaki előírások készítése, változtatások bevezetése;
A gyártáshoz szükséges műszaki alapanyagok, szerszámok, és eszközök beszerzésének támogatása.

Követelmények:

Villamos- / gépész- / mechatronikai mérnöki végzettség
Aktív középfokú német vagy angol nyelvismeret
Projektmunkára való képesség
Jó szervezőkészség
Jó kommunikációs képesség

Előny:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Automatizálási szakirányú végzettség
Fejlesztési tapasztalat
SAP ismeretek

Munkavégzés helye:

Veszprém, Veszprém megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
Kiváló munkakörnyezet
Rugalmas munkaidő-beosztás

Helyek Pápa
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol