www.cvonline.hu
Gyártástechnológus - gyártmánytervező
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2015.10.25.
Hirdetés azonosító: 981187
lejárt

Pécs közelében elhelyezkedő fémipari Partnercégünk részére munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Gyártmányok tervezése vevőinformációk alapján
  • Gyártási dokumentációk előkészítése
  • A prototípus MEO-zása a MEO-sal együtt
  • Technológiai változtatások követése és elkészítése
  • Folyamatos kapcsolattartás az anyacég konstruktőreivel
  • Új technológiák megismerése és alkalmazása

Elvárások:

  • Technikusi végzettség (magasabb képzettség előnyt jelent)
  • Solidworks program használatában szerzett gyakorlat, annak napi szintű használata
  • Stancológépek programozásában szerzett gyakorlat (Trumatic 180 és Trumatic 500 géptípusok és a TopS szoftver ismerete előny)
  • Aktív, kommunikációképes német nyelvtudás írásban és szóban
  • Finomlemezes gyártás területén szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Önálló és precíz munkavégzés, térlátás
  • Igényesség, rugalmasság, csapatszellem

Amit nyújtunk:

  • Szakmai fejlődés
  • Versenyképes juttatás
  • Azonnali munkába állás

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.