www.cvonline.hu

Gyártástechnológus Gépészmérnök

  • A hirdetés 992 napja lejárt
Multinacionális partnerünk az ipar egyik vezető gyártója. Termékeiket világszerte, a vezető technológiájú piacokon (IT, TELCO, autóipar) használják széles körben. A folyamatos növekedés biztosítására keressük új munkatársukat.

GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS GÉPÉSZMÉRNÖK

FELADATOK, FELELŐSSÉGEK:

  • Az új technológiák, gyártási eljárások és eszközök fejlesztése
  • A gyártási folyamatok támogatása és fejlesztése
  • A termelékenység és a minőség folyamatos javítása
  • Gyártási folyamatok kidolgozása, folyamatos fejlesztése, automatizálása
  • Termelési problémák megoldása, termelésoptimalizálási feladatok
  • Kapcsolattartás az alapanyag beszállítókkal
  • Az alapanyagok specifikációjával kapcsolatos koordináció

AZ IDEÁLIS JELÖLTTEL SZEMBENI ELVÁRÁSOK:

  • Gyártásban szerzett tapasztalat (min. 2-3 év)
  • Felsőfokú gépészmérnök végzettség
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete

ELŐNY:

  • Autóipari tapasztalat
  • Elektronikai gyártási tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Nyugat-Dunántúl

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes bér
  • Egyéb juttatások (albérlet támogatás, cafeteria)

Fényképes, magyar és idegen nyelvű szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk a pozíció nevének és hivatkozási az. számának: ProHR569 megjelölésével.

Helyek Zala
Vas
Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő