www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 915450
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Az immár 50 éves piacvezető múltra visszatekintő, amerikai tulajdonú, TIER1-es autóipari beszállító Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe

SENIOR GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS

Feladatok:
  • fröccsöntő technológiák optimalizálása, és folyamatos felülvizsgálata,
  • a szerszámpróbák elvégzése,
  • karbantartási utasítások kidolgozása, karbantartása,
  • reklamációk kezelése,
  • robotok, és perifériák üzemeltetése

Elvárások:
  • felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, anyagmérnök),
  • aktív kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • gyártó cégnél, műanyag fröccsöntési technológiában szerzett 2-3 év tapasztalat,
  • fröccsöntési technológiai ismeretek, szerszámok ismerete
  • autóipari gyártó cégnél szerzett tapasztalat, LEAN ismeretek előny

Amit kínálunk:
  • kihívásokkal teli, motiváló munkakörnyezetet,
  • szakmai tudással és teljesítménnyel arányos jövedelmet,
  • szakmai, és nyelvi továbbképzést,
  • lakóhelytől függően bejárási, vagy albérleti támogatást,
  • melegétkezési támogatást,
  • karácsonyi juttatást

Munkavégzés helye:Esztergom

Tech People LÁBLÉC