www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 944348
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó multinacionális autóipari megbízónk részére keresünk

GYÁRTÁSTECHNOLÓGUS

munkatársat fröccsöntő üzembe.

Feladatok:

  • Fröccsöntő technológiák optimalizálása, és folyamatos felülvizsgálata,
  • A szerszámpróbák elvégzése,
  • Karbantartási utasítások kidolgozása, karbantartása,
  • Reklamációk kezelése,
  • Robotok, és perifériák üzemeltetése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, anyagmérnök),
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • Gyártó cégnél, műanyag fröccsöntési technológiában szerzett 2-3 év tapasztalat
  • Fröccsöntési technológiai ismeretek, szerszámok ismerete

Kezdés: Amint a pályázó részéről lehetséges
Juttatás: versenyképes
Jogviszony: teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
Munkavégzés helye: Esztergom

Tech People LÁBLÉC