www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 833604
lejárt
Tech People FEJLÉC

Elektronikai alkatrészek gyártásával foglalkozó multinacionális autóipari megbízónk részére keresünk

Gyártástechnológus
munkatársat fröccsöntő üzembe.

Feladatok:
Fröccsöntő technológiák optimalizálása, és folyamatos felülvizsgálata,
A szerszámpróbák elvégzése,
Karbantartási utasítások kidolgozása, karbantartása,
Reklamációk kezelése,
Robotok, és perifériák üzemeltetése.

Elvárások:
Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, anyagmérnök),
Kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
Gyártó cégnél, műanyag fröccsöntési technológiában szerzett 2-3 év tapasztalat
Fröccsöntési technológiai ismeretek, szerszámok ismerete

Előnyt jelent:
Autóipari gyártó cégnél szerzett tapasztalat,
LEAN ismeretek.

Amit a cég ajánl:
Szakmai tudással, és teljesítménnyel arányos bérezés,
Albérleti támogatás, bejárási támogatás lakóhelytől függően,
Melegétkezési támogatás, ingyenes nyelvoktatás, és sportolási lehetőség,
Karácsonyi pénz.

A munkavégzés helye:
Esztergom

Amennyiben az állásajánlat felkeltette érdeklődését, kérjük, töltse fel szakmai önéletrajzát az alábbi linken, vagy vegye fel a kapcsolatot HR tanácsadónkkal:

Bátori Ágnes
HR Consultant
Mobile: +36 30 773-52-34
E-mail: E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Esztergom