www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 942700
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk tagja az ausztriai központtal rendelkező HEAT GROUP vállalatcsoportnak, amely a gázipar, olajipar, vegyipar, környezetvédelem számára tervez és gyárt különböző berendezéseket. Az ausztriai és nagykanizsai irodákban gyakorlott tervezőmérnökök különböző gázipari, vagy egyéb technológiai folyamatokhoz terveznek berendezéseket, készülékeket. Sok esetben a HEAT GROUP cégei közösen valósítanak meg nagyberuházásokat, ill. azok berendezéseit. Megbízónk nagykanizsai telephelyén van a legnagyobb gyártási kapacitás, de a tervezési, kereskedelmi tevékenység is jelentős. Az alkalmazottak száma kb. 205 fő. A folyamatos beruházások eredményeként korszerű gyártóeszközök állnak rendelkezésre a széria- és az egyedi termékek gyártására.
Jelenleg nagykanizsai telephelyünkre az alábbi munkakörbe várjuk jelentkezését:

Gyártástechnológus

Feladatok:

-      Gyártástechnológiai követelmények előírása a berendezések gyártásához,
       a megrendelések műszaki tartalma szerint
-      A szükséges segédeszközök, készülékek meghatározása
-      Technológiai részletrajzok készítése
-      A technológiai kooperáció előírása
-      A gyártás műszaki támogatása
-      A gyártási dokumentáció karbantartása
-      Kapcsolattartás a cégcsoport projektvezetőivel

Elvárások:

Szakmai:

-      Felső,- vagy középfokú gyártástechnológusi végzettség
-      Megfelelő szakmai ismeretek, a lakatosipari és egyéb technológiák terén
-      Anyagismereti gyakorlat
-      AutoCAD felhasználó szintű ismerete
-      Német vagy angol nyelvtudás
-      Néhány éves gépészeti, technológiai szakmai tapasztalat

Személyes:

-      Precíz munkavégzés, felelősségvállalás, terhelhetőség
-      Kezdeményező készség
-      Költségtudatos gondolkodás és cselekvés
-      Együttműködő képesség
-      Előnyt jelent 3D tervezőprogram ismerete

Munkavégzés helye:

-      Nagykanizsa

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk magyar és angol nyelvű önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Zala