www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 751331
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, egy villanymotor tekercseléssel foglalkozó vállalat keres

Gyártástechnológus

munkatársat.

Feladatok:

•    Műszaki dokumentáció kezelése
•    Műszaki tartalom egyeztetése angol (vagy olasz) nyelven
•    Alkatrészjegyzékek készítése és karbantartása
•    Mintagyártás dokumentáció kezelése

Elvárások:

•    Szakirányú legalább középfokú végzettség
•    Legalább 3 év szakmai tapasztalat, hasonló munkakörben
•    Tapasztalat műszaki rajzok készítésében
•    Stressz-tűrő képesség
•    Tárgyalási szintű angol (vagy olasz) nyelvtudás írásban és szóban

Amit kínálunk:

•    Szakmai fejlődési lehetőség egy dinamikusan vállalatnál
•    Fiatalos, dinamikus munkacsapat

Munkavégzés helye:

•    Nagykanizsa

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Nagykanizsa