www.cvonline.hu

Gyártástechnológiai mérnök

  • A hirdetés 749 napja lejárt

Multinacionális autóipari gyártó partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Gyártó folyamatok optimalizálása;
  • Termékgyártás hatékonyságának biztosítása;
  • Gyártási értékek (KPI) figyelemmel követése;
  • Akciók kidolgozása, javító/ megelőző akciók bevezetése, utókövetése.

Elvárások:

  • Mérnök végzettség (villamosmérnök/gépészmérnök);
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás;
  • Gyártás/ termelés területén szerzett tapasztalat;
  • Jó problémamegoldó és elemző készség.

Amit ajánlunk:

  • Nemzetközi háttér és karrierlehetőség;
  • Modern, ergonómikus munkakörnyezet;
  • Versenyképes fizetés és juttatások;
  • Áttelepülési és albérlet támogatás;
  • 100%-os üzemanyagtérítés.

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012

Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol