www.cvonline.hu

GYÁRTÁSTECHNOLÓGIAI MÉRNÖK

  • A hirdetés 1002 napja lejárt

Nemzetközi szinten elismert multinacionális partnercégünk az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

 Amennyiben szeretne egy dinamikusan fejlődő, fejlett gépparkkal rendelkező, stabil hátterű nemzetközi cég tagja lenni, úgy várjuk jelentkezését.

 A leendő munkatárs feladatai:

  • Alkatrész gyártási folyamat felügyelete
  • Selejtcsökkentés, selejtmegelőzés biztosítása
  • Folyamatok fejlesztése, folyamatoptimalizálás
  • Gyártósor műszaki koordinációjának felügyelete
  • Forgácsolási technológia fejlesztése
  • Folyamatos fejlesztések tervezése
  • Napi kapcsolattartás a társosztályokkal

A leendő munkatárssal szembeni elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség, előny: gyártástechnológiai szakirány
  • Előny: forgácsolásban szerzett tapasztalat
  • Automatizálási technológiák ismerete
  • Angol és/vagy német nyelv tárgyalóképes ismerete szóban és írásban
  • Ms Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Külföldi betanulás vállalása

Amit a Megbízónk nyújt:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Folyamatos szakmai kihívások
  • Fejlődési lehetőség, szakirányú képzések
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes bér és juttatási csomag

Munkavégzés helye:

  • Heves megye
Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő