www.cvonline.hu

Gyártástechnológiai mérnök - INTS/9/1

  • A hirdetés 617 napja lejárt

Nyíregyházi multinacionális gyártócégünk számára keresünk kollegát Gyártástechnológai mérnök pozícióra

Feladatok:

  • Gyártási eszközök berendezések meghatározása és fejlesztése
  • Gyártóberendezések, szerszámok műszaki leírása
  • Gyártóberendezések telepítésének nyomon követése a gyártóüzemi mérnökökkel együttműködve
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal, a műszaki beszerzőkkel, gyártóüzemi karbantartással és a technológiai fejlesztési részleggel
  • Az új termékek gyárthatósági vizsgálata
  • Hatékonyságnövelő , minőségjavító programok támogatása a gyártóüzemi mérnökökkel együttműködve
  • A meglévő gyártástechnológiai folyamatok vizsgálata és javaslattétel a folyamat minőségi és költséghatékonysági javítására

Elvárás

  • minimum középfokú műszaki végzettség
  • 2-3 év gyártásban, gyártásközi mérnökségben illetve gyártásfejlesztési vagy minőségbiztosítási osztályon szerzett tapasztalat
  • az automatizált gyártókörnyezet alapkoncepciójának ismerete
  • folyékony angol aktív nyelvtudás
  • felhasználói szintű magabiztos számítógépes ismeret (MS Office)
  • min. alapfokú CAD szoftver ismeret
  • nemzetközi csapatmunkában való részvétel
  • proaktivitás, innovatív gondolkodásmód
  • jó problémamegoldó képesség

Értékelt kvalitások

  • felsőfokú műszaki végzettség

Amit nyújtunk

  • multinacionális környezet
  • versenyképes jövedelem és juttatások
  • kitűnő karrierépítési lehetőségek
Helyek Nyíregyháza
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol