Gyártástámogatómérnök (Gyártási hatékonyság és erőforrás specialista)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.07.14.
Jelentkezési határidő: 2015.07.21.
Hirdetés azonosító: 947618
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Most induló, elektronikai termékek összeszerelésével foglalkozó nemzetközi ügyfelünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióra:

Feladatok:
- Történeti, tény és előrejelzett volumenadatok rendszeres elemzése és egyztetése az ügyféllel
- Teljeskörű erőforrásterv készítése (létszám, eszközök, terület) és rendszeres felülvizsgálata
- Rendelekezésre álló erőforrások kezelése, szétosztása a területek között
- Erőforrás kihasználtság és hatékonyság rendszeres mérése, riportálása
- Javaslattétel a hatékonyság növelésére
- Folyamatokhoz kapcsolódó mérések és elemzések (time & motion, TACT time) készítése
- Raktári elrendezés (layout) és anyagmozgatási útvonalak elemzése, optimalizálása

Követelmények
Elvárások:
- Mérnöki végzettség és/vagy többéves gyártási vagy összeszerelési területen szerzett hasonló tapasztalat
- Angol nyelvtudás szóban és írásban
- Nagyon erős MS Office (excel) ismeretek
- Nagyon erős analitikus képesség

- Stressztűrő képesség

Amit a cég kínál:
- versenyképes juttatási csomag
- éves teljesítménybónusz
- nemzetközi környezet
- érdekes feladatok
- Budapestről céges autóbusz