www.cvonline.hu

Gyártástámogató villamosmérnök (Gy-M-S)

  • A hirdetés 1373 napja lejárt

Győr-Moson-Sopron megyei autóipari multinacionális megbízó Partnerünk részére keresünk felsőfokú villamosmérnök végzettséggel rendelkező Gyártástámogató villamosmérnök munkatársat az alábbiak szerint:

Feladatok:

  • Részvétel a gyártást támogató csapat napi munkájában
  • Rajzdokumentáció folyamatos karbantartása
  • Kapcsolattartás a belső-és tagvállalatok mérnökeivel, külső szerszámkészítő cégekkel, beszállítókkal
  • Lean szemlélet szerinti munkakörnyezet kialakítása, fenntartása
  • Kaizeneken való aktív részvétel
  • A termelő részlegen dolgozó munkatársak szakmai támogatása, oktatása
  • Beruházások előkészítése, kapacitás és megtérülési számítások készítése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (villamosmérnök)
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete szóban és írásban
  • Legalább 5 év termelésben szerzett tapasztalat
  • Önálló, lelkiismeretes munkavégzés, szervezőkészség
  • Képesség a munkatársak segítésére
  • SAP felhasználói szintű ismerete előny

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő