www.cvonline.hu

Gyártástámogató technikus - Tatabánya környéke

  • A hirdetés 3 napja lejárt

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Napi termelési feladatok szervezése, támogatása, felügyelete.Kimutatások készítése, adat elemzés. Kapcsolattartás a társosztályokkal.Folyamatos fejlesztés, Lean, 5S, TPM tevékeny támogatása.Technológia adatgyűjtő rendszerek ellenőrzése.Selejtek vizsgálata, kiküszöbölése.Műveleti utasítások megírása, frissítése.Gépkezelők képzésében való részvétel.Egyszerűbb műszaki rajzok elkészítése.Készletellenőrzések.

Végzettség:
Minimum technikusi végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:
Minimum 2 éves szakmai tapasztalat szükséges

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Alapszintű tervező program ismeret MS office ismeret

Műszaki területre

Megjegyzés:
Csúcstechnológiájú multinacionális gyártócég.