www.cvonline.hu

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ TECHNIKUS (7012)

  • A hirdetés 991 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. Zalaegerszegi megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Gyártástámogató technikus

Elvárások:
•gépésztechnikusi végzettség
•3D CAD szoftverek ismerete
•műszaki rajzolvasás

Feladatok:
•új termékek bevezetésének támogatása
•CNC vezérlésű gépek CAD/CAM programozása
•a gyártás során felmerült problémák műszaki támogatása

Előny:
•Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Munkaidő: Teljes munkaidő

Jelentkezés módja: Önéletrajzát az alábbi e-mail címre juttassa el: E-mail cím megjelenítése

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857