www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 1051716
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
GYÁRTÁSTÁMOGATÓ / NPI PROJEKT MÉRNÖK (Autóipar)

Feladatok:
  • Új termékek, fejlesztések gyártásba helyezésének előkészítése: részvétel a layout kialakításában, a folyamat és technológia kidolgozásában, munkautasítások írása és karbantartása
  • Gyártási folyamatok javítása, költségoptimalizálása, idő és tevékenység elemzések, hatékonyságnövelő intézkedések kidolgozása. A bevezetett folyamatok hatásvizsgálata.
  • Új projektek bevezetésében, gyártásáthelyezésben való aktív részvétel
  • Megfelelő szerszámok specifikálása a gyártósorhoz
  • Folyamatminőség és a vevői elvárásoknak való megfelelés biztosítása a gyártásban
  • Vevői és egyéb auditokban való aktív részvétel, a megfogalmazott jobbító javaslatok kiértékelésében és a fejlesztések megvalósításában aktív részvétel
  • Vevői vagy egyéb igényeknek megfelelő intézkedések bevezetése és nyomon követése

Elvárások:
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat AUTÓIPARI, GÉPIPARI vagy ELEKTRONIKAI ipari gyártókörnyezetben
  • Minőségbiztosítási szabványok ismerete
  • Projekt menedzsment ismeretek
  • Magabiztos ANGOL nyelvtudás
  • Rugalmasság, kreatív gondolkodás, önálló munkavégzés
  • Csapatban történő munkavégzés

Munkavégzés helye: Kecskemét

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Bács-Kiskun