www.cvonline.hu

Gyártástámogató munkatárs

  • Az álláshirdetés ma lett aktiválva

Repülőgéphajtóművek meghatározott munkafolyamatainak elvégzése, a kapcsolódó technológiai és minőségi utasítások betartásával

Feladatok:
  • Repülőgép hajtómű zajcsökkentő panelek javítása
  • Légármalást javító terelő lapátok felújítása és javítása
  • A hajtómű forgó lapátjainak javítása
Elvárások:
  • Alap szintű számítástechnikai ismeretek
  • Műszaki szemlélet
  • Háromműszakos munkarend vállalása
Juttatások:
  • Szervezett munkakörülmények
  • Biztos, bejelentett munkahely
  • Multinacionális környezet
  • Előrelépési lehetőség

Jelentkezni a E-mail cím megjelenítése e-mail címen, vagy a 06/70 334-1442 lehet.

Előny:

  • Szakmunkás végzettség (fémipari vagy faipari)
  • Alap szintű angol nyelvtudás