www.cvonline.hu

Gyártástámogató mérnök/Serial life coordinator

  • A hirdetés 366 napja lejárt

Feladatok

  • A felelősségi körbe tartozó gyártósorok gyártási koncepcióinak kidolgozása,

  • Gyártás koordinációja

  • Gyártósorok irányítása

  • Megfelelő minőségű termék gyártásának felügyelete

  • Új termék bevezetési folyamatokban való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség: gépész/ villamosmérnök előny,

  • Magabiztos angol nyelvtudás,

  • Autóipari tapasztalat,

  • Újtermék bevezetés folyamatában szerzett tapasztalat,

  • SAP ismeret, BOM kezelés, change management dokumentálásban szerzett tapasztalat

  • Jó problémamegoldó képesség

Előny

  • Versenyképes fizetés,

  • Multinacionális, nagyvállalati, modern, felújított munkakörnyezet,

  • Szakmailag képzett, tapasztalt szakemberek és vezetők,

  • Tréningeken, oktatásokon való részvétel, fejlődési lehetőség

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki