www.cvonline.hu

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

  • A hirdetés 582 napja lejárt

Magyarországon egyedülálló módon a Poppe + Potthoff hideghúzott, precíziós acélcsövek gyártását indította el Ajkán, a már meglévő common rail és csőkomponens divíziók mellett.
Szervezetünk üzemeltetéséhez keresünk megbízható, ambiciózus munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Termelőfolyamatok, -eszközök felügyelete, fejlesztése
  • Új termékek gyártásának megtervezése, előkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú gépész végzettség
  • Német nyelv ismerete
  • Új termékek bevezetésében szerzett gyakorlat
  • PRO Engineer vagy CAD rajzolóprogram ismerete

Előny:

  • Hidegalakítási technológiák ismerete
  • Készülékek, hidegalakító szerszámok tervezésében szerzett tapasztalat
  • Forgácsolási technológiák ismerete
  • Angol nyelv ismerete

Amit ajánlunk:

  • Cafeteria juttatás
  • Versenyképes jövedelem
  • Európai szintű munkakörülmények
  • Támogatott munkahelyi meleg étkezés

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal, bizonyítvány másolatokkal, a pozíció megjelölésével a következő e-mail címre kérjük küldeni.

Poppe + Potthoff Hungária Kft.
8400 Ajka, Új Atlantisz Ipari Park

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német