www.cvonline.hu

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 994291

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Az adott gyártási terület folyamatainak felülvizsgálata, optimalizálása
  • Belső kiesések és selejtek csökkentése
  • A hatékonyság növelése és költségek elemzése
  • LEAN folyamatok fejlesztése
  • Változások dokumentálása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, anyagmérnök)
  • 1-2 év termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználó szintű ismerete
  • Kreativitás
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK, Veszprém megye