www.cvonline.hu

Gyártástámogató mérnök

  • A hirdetés 457 napja lejárt

Amennyiben szeretne Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő high-tech cégének munkatársa lenni, akkor jelentkezzen

munkakörbe! Megbízónk egy hazai tulajdonú, mérőberendezések gyártásával, fejlesztésével foglalkozó középvállalat.

Feladatok

  • A gyártási folyamat tervezése és optimalizálása, ezzel kapcsolatos projektek vezetése és végrehajtása,
  • folyamatos kapcsolattartás a fejlesztéssel,
  • szerelési munkák szervezése és műszaki felügyelete; felelősségvállalás a mérőberendezések szállítási határidőre történő elkészülésében,
  • próba- és prototípusok legyártásának és gondozásának megszervezése, felügyelete, ill. abban való közreműködés,
  • a gyártással, beszerzéssel kapcsolatos műszaki támogatás,
  • a készülékhez kapcsolódó, a gyártást segítő műszaki dokumentációk kezelése és folyamatos felülvizsgálata (műveleti utasítások, eljárások, technológiák, rajzok stb).

Elvárások

  • Villamosmérnöki és/vagy mechatronikai és/vagy gépészmérnöki végzettség,
  • ipari termelés-támogatás területen többéves szakmai tapasztalat,
  • felelősségteljes, önálló és kreatív munkavégzés,
  • megbízható, precíz, proaktív és dinamikus személyiség kiváló szervezőkészséggel,
  • magas szintű számítógépes ismeretek(Excel, MS Office) és angol nyelvtudás.

Előnyt jelent:

  • Tervezői programok ismerete (ProE, PADS / Altium),
  • kisebb létszámú csoportok irányításában szerzett tapasztalat,
  • minőségbiztosítási rendszerismeret,
  • optikai alkatrészek terén való jártasság.

Amit megbízónk kínál

  • Dinamikusan fejlődő vállalat,
  • szakmai kihívások,
  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag.

Munkavégzés helye: Budapest
Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő