www.cvonline.hu

Gyártástámogató mérnök

  • A hirdetés 767 napja lejárt

Ügyfelünk, amerikai hátterű, autóipari beszállító cég, amely hajtóművek, erőátviteli berendezések, alvázak, különböző szerkezeti és motor-technológiák globális, piacvezető gyártója. Megbízásukból keresünk most szakembert az alábbi pozícióba:

Gyártástámogató mérnök - Préselés területre

Főbb feladatok, munkák:

  • Új gépek, szerszámok, alkatrészek specifikációinak elkészítése
  • Az új gépek megfelelő műszaki állapotának nyomonkövetése
  • Gépgyártókkal, és alkatrész beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Gépek, alkatrészek átvétele, és validálása
  • Meglévő gépek, folyamatok módosítása az új igényeknek megfelelően
  • Gyártósorok folyamatos fejlesztése
  • Termelési és karbantartási csapat fejlesztése
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal az új igények megvalósítása érdekében
  • Munkautasítások elkészítése
  • PFMEA elkészítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (Gépész/Mechatronika/Gépgyártástechnológia/stb.)
  • Legalább 3 év tapasztalat gyártástámogatói területen
  • Préselési folyamatok ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret
  • Autóiparban szerzett tapasztalat előny
  • 2D, 3D tervező programok ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú, biztos munkahely, egy dinamikusan fejlődő, modern, nemzetközi munkakörnyezetben
  • Folyamatos szakmai kihívásokat biztosító pozíció
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Lokáció: Győr

Kapcsolattartó:

Ivett Őze

E-mail cím megjelenítése

06/1 88 33 592

Helyek Győr
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő