www.cvonline.hu

Gyártástámogató mérnök

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.11.10.
Jelentkezési határidő: 2015.11.17.
Hirdetés azonosító: 966390
lejárt

Gyártástámogató mérnököt keresünk multinacionális gyártó partnerünk számára Pest megyébe. Megbízónk stabil nemzetközi háttérrel rendelkező vállalat, innovatív munkakörnyezetet, szakmai előrelépési lehetőséget és versenyképes juttatási csomagot biztosít a leendő Gyártástámogató mérnök részére. Partnercégünk motivált, jó kommunikáció késséggel és problémamegoldó képességgel rendelkező jelöltet keres.

A Gyártástámogató mérnök legfontosabb feladatai lesznek:

• Különböző gyártási folyamatok tervezése, gépek beszerzése
• Projektekben való aktív részvétel: vezetés, tervezés és végrehajtás
• Gépek biztonsági előírásainak fenntartása és folyamatos ellenőrzése
• Folyamatfejlesztési tevékenység megtervezése. koordinálása, végrehajtása
• Karbantartási tevékenység beütemezése
• Műszaki dokumentációk elkészítése

Elvárások a Gyártástámogató mérnökkel szemben:

• Felsőfokú mérnöki végzettség
• Min. 1-3 éves releváns tapasztalat gyártási területen
• Tárgyalási szintű angol nyelvtudás

Előny:

• PLC programozásban szerzett tapasztalat
• Elektronikai tesztelésben szerzett tapasztalat

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és tapasztalata, képzettsége megegyezik az elvárásokkal, magyar és angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.