www.cvonline.hu

GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 954521

Link megjelenítéseimages/editor/1322952077.jpg" border="0" alt="" />

Fejér megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • A munkaterületéhez tartozó berendezések műszaki felügyelete
  • Folyamatoptimalizálás, az ezzel kapcsolatos berendezések átépítésének elvégzése
  • Változások beintegrálása a gyártási folyamatba
  • Műszaki dokumentációk készítése, karbantartása (műveleti dokumentációk, tartalék alkatrészek, rajzok)

ELVÁRÁSOK

  • Gépészmérnök végzettség
  • Min. 2-3 éves, műszaki területen (szériagyártásban) szerzett tapasztalat
  • Angol, vagy német kommunikációs szintű nyelvtudás
  • CAD program alapszintű felhasználói ismerete
  • Proaktív munkavégzés
  • Határozott fellépés

ELŐNYT JELENT

  • Autóiparban, ill. berendezésgyártásban szerzett tapasztalat

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, teljes utazási költségtámogatás
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: GYÁRTÁSTÁMOGATÓ MÉRNÖK, Fejér megye

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Izsó Renáta
E-mail: E-mail cím megjelenítése

Mobil: +36 30 220 8636
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678