www.cvonline.hu

Gyártástámogató mérnök

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.03.30.
Jelentkezési határidő: 2016.04.11.
Hirdetés azonosító: 918004
lejárt

Multinacionális autóipari gyártó partnerünk számára keresünk kollégát gyártástámogató mérnök pozícióba. A vállalat innovatív, csúcstechnológiával felszerelt budapesti székhelyére keres optomechatronikai ismeretekkel rendelkező szakembert.

Feladatok

- Gyártási folyamatok támogatása, felmerülő mechanikai és hardver problémák megoldásában való részvétel
- Mechanikai és optikai tesztelés
- Fejlesztési változtatások koordinálása, értékelése
- Vevői, valamint belső kapcsolattartás
- Gyártási és technológiai dokumentációk elkészítése

Elvárások

- Felsőfokú mérnöki végzettség (mechatronikai- vagy gépészmérnöki)
- Aktív, középszintű angol és/vagy német nyelvismeret
- Releváns területen szerzett tapasztalat

Partnerünk versenyképes juttatási csomagot, szakmai és nyelvi tréningeket, nemzetközi munkakörnyezetet és szakmai fejlődési lehetőséget biztosít leendő munkatársa számára.

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és képzettsége, tapasztalata megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.
Munkavégzés helye: Budapest