www.cvonline.hu

Gyártástámogató mérnök()

Hozzáadva: 2017.09.19.
lejárt

Megbízónk egy amerikai cégcsoport Budapesten található leányvállalata, amely a legfejlettebb technológiákat alkalmazó elektronikai és egyéb kábeleket gyárt. Folyamatos bővülésük és fejlődésük miatt keressük új kollégájukat az alábbi pozícióba:

Gyártástámogató mérnök

A jelentkezéshez kérjük, regisztráljon adatbázisunkba. Ha már korábban regisztrált, a jobb felső sarokban található Belépés gombra kattintva jelentkezhet be.

Feladatok

A termelés mérnöki támogatása, mennyiségi és minőségi maximumon tartása, ezen belül:

  • A hozzá tartozó termelési egység folyamatos technológiai felügyelete, gyártógépek problémáinak megoldása;

  • Anyag- és időnormák kidolgozása, karbantartása;

  • Gyártási és gépdokumentációk készítése, kezelése;

  • Gyártósorba beépített mérőeszközök felügyelete;

  • A gyártás optimalizálása, a minőségi paraméterek javítása, selejt- és hulladékszint csökkentése;

  • Lean-eszközök alkalmazása (adatok figyelése, problémamegoldás);

  • Gépkezelők oktatása, betanítása;

  • Szoros együttműködés a termékfejlesztőkkel; új anyagok, termékek bevezetésében részvétel;

  • Elemzések, jelentések készítése.

Elvárások az ideális jelölttel szemben

  • Villamosmérnöki vagy gépészmérnöki végzettség;

  • Termelési környezetben szerzett min. 1 éves szakmai tapasztalat (előny a nagyfrekvenciás elektronikai termékek vagy kábelek gyártásában szerzett tapasztalat);

  • Társalgási szintű, aktív angol nyelvismeret;

  • Pontosság, precizitás;

  • A folyamatos fejlesztésekre nyitott személyiség.

Megbízónk a kiválasztott pályázó számára biztos vállalati hátteret, önálló és változatos munkakört, és versenyképes juttatási csomagot biztosít.

Amennyiben a fentiek felkeltették érdeklődését, kérjük, regisztráljon központi adatbázisunkba, majd jelentkezzen a „Gyártástámogató mérnök” pozícióra.

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Régió Pest
Budapest
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő