www.cvonline.hu

Gyártástámogató mérnök

  • A hirdetés 1113 napja lejárt

A Schneider Electric Energy Magyarország Kft  a villamos energia szállítás minden szintjéhez kínál rendszereket, szolgáltatásokat, valamint berendezések egész sorát, melyeket tervez, gyárt, üzembe helyez és szervizzel.
A Schneider Electric Energy Magyarország Kft  az energiaelosztás teljes termékpalettájával, szervízszolgáltatásaival és a kunszentmiklósi székhelyű gyártóbázisával áll  a vevők szolgálatába.

A Schneider Electric Energy Magyarország Kft az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Feladatai:

  • Vevőtől kapott projektleírás alapján a gyártás számára előkészíteni a termékdokumentációt
  • Műszaki problémák egyeztetése a gyártással valamint a fejlesztőközponttal, gyártástámogatás
  • Gyártástechnologizálás, a gyártókörnyezet  és a szükséges szerszámok definiálása,
  • Gyártási folyamat definiálásában való részvétel vagy optimalizálása
  • A termékportfolió kezelése
  • ERP adatbázis karbantartása

Kompetenciák és szakmai háttér:

  • Műszaki felsőfokú végzettség (villamosmérnöki)
  • Villamos szerelési technológiák, anyagok  ismerete
  • 1-2 év gyakorlat berendezés gyártásban, tervezésben
  • AutoCAD (2D) program felhasználói szintű ismerete
  • Valamely ERP rendszer felhasználói szintű ismerete (SAP előnyt jelent)
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete
  • LEAN termelési rendszer ismerete és eszköztárának gyakorlati szintű alkalmazása

Személyiség:

  • Nyitott, dinamikus és sikerorientált személyiség
  • Pragmatikus gondolkodásmód

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük küldje el pályázati anyagát (magyar és angol nyelvű életrajz és motivációs levél) az alábbi elérhetőségekre:

  • az alábbi e-mail címen
  • Cím: Schneider-Electric Energy Magyarország kft 6090 Kunszentmiklós, Kossuth Lajos utca 60.
  • Fax: +36 76 551 204
Helyek Pest
Fejér
Bács-Kiskun
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol